Ключови думи:
- Idle Legions
- Idle Heroes
- HD тапет
- безплатно сваляне
Разрешително:
Използвайте само за тапети на работния плот, DMCA Contact Us
изберете разделителна способност на изображението и изтеглете тапетPC(720P, 1080P, 2K, 4K, 5K):
- 1366x768
- 1920x1080
- 1440x900
- 1600x900
- 1280x800
- 1024x768
- 1280x1024
- 1536x864
- 1680x1050
- 1280x720
- 1360x768
- 360x640
- 2560x1440
- 2560x1080
- 1920x1200
- 1280x768
- 1024x600
- 800x600
- 1364x768
- 3840x2160
- 5120x2880
iMac:
iMac 21.5" LED-backlit:
1920x1080iMac 21.5" Retina 4K:
4096x2304iMac 27" Retina 5K:
5120x2880MacBook:
MacBook Air 11.6":
1366x768MacBook Air 13", MacBook Pro 15.4":
1440x900MacBook Pro 13.3":
1280x800MacBook Pro 15.4" Retina:
2880x1800MacBook Pro 14.2":
3024x1964MacBook Pro 17":
1920x1200MacBook Pro 13.3" Retina, MacBook Air 13" Retina:
2560x1600MacBook Neo:
2408x1506Двоен монитор:
Троен монитор:
Четворен монитор:
iPhone:
iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS:
320x480iPhone 4, iPhone 4s:
640x960iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE:
640x1136iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8:
750x1334iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7 plus, iPhone 8 plus:
1242x2208iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11 Pro:
1125x2436iPhone Xs Max, iPhone 11 Pro Max:
1242x2688iPhone Xr, iPhone 11:
828x1792iPhone 12 mini, iPhone 13 mini:
1080x2340iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, , iPhone 17e:
1170x2532iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus:
1284x2778iPhone 14 Pro, iPhone 15, iPhone 16, iPhone 15 Pro:
1179x2556iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Plus, iPhone 16 Plus, iPhone 15 Pro Max:
1290x2796iPhone 16 Pro, iPhone 17, iPhone 17 Pro:
1206x2622iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro Max:
1320x2868iPhone air:
1260x2736Android телефон:
- 720x1280
- 1080x1920
- 480x854
- 480x800
- 540x960
- 600x1024
- 800x1280
- 1440x2560
- 320x480
- 1080x1812
- 1080x1800
- 720x1208
- 375x667
- 320x568
- 1440x2960
- 1080x2160
- 1440x3200
iPad & iPad mini:
iPad, iPad 2, iPad Mini:
768x1024, 1024x768iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, 2017 iPad, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, 9.7" iPad Pro:
2048x1536, 1536x204810.5" iPad Pro:
2224x1668, 1668x222411" iPad Pro:
2388x1668, 1668x238812.9" iPad Pro:
2732x2048, 2048x273210.9" iPad Air:
2360x1640, 1640x236010.2" iPad:
2160x1620, 1620x21608.3" iPad mini:
2266x1488, 1488x2266Таблет:
Информация за оригиналния тапет
- размер на изображението
- 1920x1080px
- размер на файла
- 373.74KB
- резолюция на изображението
- 1080P
Преоразмеряване на тапет:
Свързани HD тапети
Android
samsung
ново
oppo
синьо
iphone
абстрактно
електриково синьо
фон
oneplus
чист
google
huawei
iOS 11
-
1080x1920px
Официален Apple Ios 13 Android, ios 13 официален HD тапет за телефон -
3208x3208px
новата iOS 16 [официална версия] HD тапет за телефон -
3208x3208px
новата iOS 16 [официална версия] HD тапет за телефон -
1200x748px
MMORPG Toram Online получава нова актуализация за iOS, Android, rpg toram online mmorpg HD тапет -
1125x2436px
iOS 11, iPhone X, Aqua, синьо, вода, под вода, абстрактно, ябълка, , iphone 8, чист, красота,. iPhone sky, Минимална, Android HD тапет за телефон -
1440x3200px
Полет, електриково синьо, магента, ново, android, готино, ios, коледа, iphone, цветове, червено, samsung, синьо, празници, oppo, фон, зими, галактика, цветен HD тапет за телефон -
720x1200px
LINE Games' Hero Collecting RPG Exos Heroes Актуализации Сезон 2 Епизоди 'The North Wind' HD тапет за телефон -
1280x720px
Farlight 84 Официална нова игра Battle Royale. Android, iOS, компютър. Игра Battle Royale, Android игри, Официален трейлър HD тапет -
1250x842px
Уебсайтът на социалната мрежа официално стартира + Нов филм за социалната мрежа HD тапет -
1440x3200px
Сянка, небе, електриково синьо, ново, зелено, android, абстрактно, ios, oneplus, iphone, pacific, sea, samsung, realme, blue, oppo, oneplus10, vivo, galaxy, pixel HD тапет за телефон -
1200x674px
Стартира нов Royal Enfield Himalayan: Цена, характеристики, повторен himalayan android HD тапет -
1280x720px
LEGO NINJAGO WU CRU. Присъединяване и спасяване на моя Wu Cru. Игра за IOS / Android (нова игра), Ninjago сезон 11 HD тапет -
890x1590px
Нов официален Марио от Nintendo (и Mobile) - Албум в Imgur, Nintendo Android HD тапет за телефон -
1920x1080px
Genshin Impact стартира на 28 септември за компютър, Android и iOS HD тапет -
1920x1080px
Heroes Evolved en Twitter: Heroes Evolved Mobile NA официално стартира за Android и ще бъде напълно достъпен в Google Play до 2 дни. / Twitter HD тапет -
1080x1920px
Официален Bluey TV - Искате ли нов фон за телефон? Ето няколко чисто нови Chilli за вас!, Bluey Cartoon HD тапет за телефон -
2880x2560px
Нов Android 12 Официален AOSP HD тапет -
1920x1080px
Scary Teacher 3D НОВИ нива Нова актуализация септември Blown Up (Android, iOS). Неразгадана мистерия, Деца, Страшно HD тапет -
2560x1353px
Disney Sorcerer's Arena стартира на Android и iOS по целия свят, Sorcerer Mickey HD тапет -
1280x720px
Unepic Heroes: RPG неактивна игра. Най-новата най-добра мобилна игра, Gormiti HD тапет -
1332x850px
Android, игра, змия, Wii, жълто, синьо, Microsoft Windows, Xbox 360, удар, бик, ръка, Bethesda Softworks, iOS, Bully, PS2, Rockstar Games , раздел игры, bully game HD тапет -
1280x720px
Най-добрите ритъм игри за Android и iOS, Arcaea - ритъм игра с ново измерение HD тапет -
1280x720px
Scary Teacher 3D - Ново ниво Нова АКТУАЛИЗАЦИЯ - Версия 5.6.2 - Игра Android iOS. Страшен, гимназиален учител, учител HD тапет -
3145x2000px
Riot Games официално обявява нов Valorant Agent Astra, astra valorant HD тапет -
1080x1920px
iOS 7 Официален ярко оранжев Android HD тапет за телефон -
1280x720px
Mech Arena: Robot Showdown стартира глобално на Android и iOS HD тапет -
1280x720px
резултат за стоков фон fortnite най-добрата кожа. Ново , Ios , Android, сезон 7 Fortnite HD тапет -
1620x2880px
Син градиентен колаж, градиентен колаж, художник, android, модел, кръгове, ios, oneplus, apple, samsung, i phone, oppo, pastal, форми, създаване, nokia, атрактивен, релаксиращ, квадрати, google, чист, спокоен, huawei, , фон, xiomi, лилаво, илюстрация, стил HD тапет за телефон -
1200x1200px
CUBE Entertainment стартира нова момичешка група LIGHTSUM; Дебютира техният официален канал в YouTube HD тапет за телефон -
1080x1920px
Официален Apple Ios 03 Android, официален Apple HD тапет за телефон -
1920x1080px
PlayStation стартира нова страница с игри за PS5 на официалния уебсайт, страхотна компютърна игра за ps5 HD тапет -
1200x675px
Critical Ops - 0.9.6 вече е на живо и е наличен както за Android, така и за iOS. Пачът включва нов режим на игра Gun Game, Premium Cases & drop rates, нова икона на приложение, аудио HD тапет -
1920x1080px
Наред с първия официален геймплей трейлър на GTA V, Rockstar Games разкриха и нова порция зашеметяващи и великолепно изглеждащи екранни за Grand Theft... HD тапет -
1357x793px
Dislyte: Градската ролева игра на Lilith Games вече е достъпна за Android и iOS HD тапет -
1440x777px
Чисто новата официална промоция на Little Singham Aur Kaal ka Mahajaal HD тапет -
1280x720px
Нова покемон игра на чудовище легендарни връзки IOS/Android, римейк на джобно чудовище HD тапет -
1600x1600px
Apex Legends Mobile стартира на Android и iOS: Как да, необходими спецификации и още, Apex Legends Fade HD тапет за телефон -
1448x2048px
Нова официална визуализация за [YagaKimi], цъфти във вашия android HD тапет за телефон -
1920x1080px
Genshin Impact ще стартира на 28 септември за PC, iOS и Android HD тапет -
1280x720px
НОВ ОФИЦИАЛЕН ДЕМО НА ЖИВО ДЕМО ЕКРАН НА APPLE / IPHONE ЗА IOS 12, Демонстрация HD тапет -
1280x720px
АКТУАЛИЗИРАНА ВРЪЗКА ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА НОВА КАРТА НА ДИРИЖЪБЛИ СРЕД НАС! iOS & ANDROID & PC HD тапет -
1280x720px
Rocket League Sideswipe стартира своите луди игри на мобилни телефони: вече се предлага на iOS и Android HD тапет -
1080x1920px
Официален Apple Ios 02 Android, iphone s5 пълен HD тапет за телефон -
5300x3200px
Lost Ark на Amazon Games и Smilegate RPG стартира в Северна Америка, Европа, Латинска Америка и Океания, Lost Ark Game HD тапет -
900x1600px
Хора за Android и Ios - Мобилна нова тенденция - -, Много хора HD тапет за телефон -
1600x900px
Valorant Neon Трейлър: Нов агент, официално дразнен от RIOT Games FirstSportz, Neon Valorant HD тапет -
1280x720px
Най-добрите ритъм игри за Android и iOS, Arcaea - ритъм игра с ново измерение HD тапет -
1280x720px
Fortnite V Bucks Присъединете се към най-голямата общност в мрежата!. Ios, ново, Android, Fortnite Skin HD тапет -
1920x1200px
Чисто нов! Linkin Park Хит сингъл “Burn It Down” Официална музика, burn it down linkin park HD тапет -
1920x1080px
Sonic Dash Vs Oddbods Turbo Run - Sonic & Racing Zee Нов герой Android IOS геймплей HD тапет -
1200x675px
Нов Android 12 Официален AOSP HD тапет -
1456x1456px
Как да получите новото iOS 14 на всеки iPhone или телефон с Android « iOS & iPhone, Android Apple HD тапет за телефон -
1080x1920px
iOS 7 Официален ярко оранжев Android, оранжев iphone HD тапет за телефон -
720x1280px
Нова игра He Man пристига за IOS и Android He Man Tappers Of Grayskull Gamereactor, Masters of the Universe HD тапет за телефон -
1920x1080px
Call Of Duty: Mobile стартира на iOS и Android В Австралия pubg mobile и call of duty HD тапет -
1920x1080px
Стартира нова вълнуваща официална видео игра WRC 9, wrc 10 fia световен рали шампионат HD тапет -
2560x1600px
официалния Windows 11 и придайте на телефона си зашеметяващ нов облик – Phandroid, Windows Android HD тапет -
1380x766px
AFK Frontier Idle Heroes официално открит в 15 ч. на 19 януари Новини Miracle Games Store HD тапет -
1200x678px
Valor Legends 3D idle RPG официално стартира за мобилни устройства, Idle Heroes HD тапет -
1600x900px
Официално е! Godzilla получава чисто нова манга и ще отпадне тази година, Godzilla 2025 HD тапет