Ключови думи:
- yaksha
- HD тапет
- безплатно сваляне
Разрешително:
Използвайте само за тапети на работния плот, DMCA Contact Us
изберете разделителна способност на изображението и изтеглете тапетPC(720P, 1080P, 2K, 4K, 5K):
- 1366x768
- 1920x1080
- 1440x900
- 1600x900
- 1280x800
- 1024x768
- 1280x1024
- 1536x864
- 1680x1050
- 1280x720
- 1360x768
- 360x640
- 2560x1440
- 2560x1080
- 1920x1200
- 1280x768
- 1024x600
- 800x600
- 1364x768
- 3840x2160
- 5120x2880
iMac:
iMac 21.5" LED-backlit:
1920x1080iMac 21.5" Retina 4K:
4096x2304iMac 27" Retina 5K:
5120x2880MacBook:
MacBook Air 11.6":
1366x768MacBook Air 13", MacBook Pro 15.4":
1440x900MacBook Pro 13.3":
1280x800MacBook Pro 15.4" Retina:
2880x1800MacBook Pro 14.2":
3024x1964MacBook Pro 17":
1920x1200MacBook Pro 13.3" Retina, MacBook Air 13" Retina:
2560x1600MacBook Neo:
2408x1506Двоен монитор:
Троен монитор:
Четворен монитор:
iPhone:
iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS:
320x480iPhone 4, iPhone 4s:
640x960iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE:
640x1136iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8:
750x1334iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7 plus, iPhone 8 plus:
1242x2208iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11 Pro:
1125x2436iPhone Xs Max, iPhone 11 Pro Max:
1242x2688iPhone Xr, iPhone 11:
828x1792iPhone 12 mini, iPhone 13 mini:
1080x2340iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, , iPhone 17e:
1170x2532iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus:
1284x2778iPhone 14 Pro, iPhone 15, iPhone 16, iPhone 15 Pro:
1179x2556iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Plus, iPhone 16 Plus, iPhone 15 Pro Max:
1290x2796iPhone 16 Pro, iPhone 17, iPhone 17 Pro:
1206x2622iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro Max:
1320x2868iPhone air:
1260x2736Android телефон:
- 720x1280
- 1080x1920
- 480x854
- 480x800
- 540x960
- 600x1024
- 800x1280
- 1440x2560
- 320x480
- 1080x1812
- 1080x1800
- 720x1208
- 375x667
- 320x568
- 1440x2960
- 1080x2160
- 1440x3200
iPad & iPad mini:
iPad, iPad 2, iPad Mini:
768x1024, 1024x768iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, 2017 iPad, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, 9.7" iPad Pro:
2048x1536, 1536x204810.5" iPad Pro:
2224x1668, 1668x222411" iPad Pro:
2388x1668, 1668x238812.9" iPad Pro:
2732x2048, 2048x273210.9" iPad Air:
2360x1640, 1640x236010.2" iPad:
2160x1620, 1620x21608.3" iPad mini:
2266x1488, 1488x2266Таблет:
Информация за оригиналния тапет
- размер на изображението
- 1920x1080px
- размер на файла
- 180.33KB
- резолюция на изображението
- 1080P
Преоразмеряване на тапет:
Свързани HD тапети
tales from the loop
scam 1992
xiao wu
когато го видяха
zelda guardian
Rise From The Grave
bae Irene
Xiao Zhan
Toy Story Alien
The Witcher Logo
The Octonauts
The Knight
The
Night
Ri2xn7
-
1920x1080px
Xiao / Vigilant Yaksha / Genshin Impact, xiao компютър HD тапет -
2560x1600px
MS Dhoni The Untold Story Sushant Singh Rajput, ms dhoni The Untold Story филм HD тапет -
1920x1200px
The Knight, манга, Guardian Tales, протагонист, произведение на изкуството, The Knight Guardian Tales HD тапет -
1024x768px
M S Dhoni The Untold Story Movie, ms dhoni The Untold Story Movie HD тапет -
2025x2864px
Unleashed From The Fire от Brock Hofer, хипер звяр HD тапет за телефон -
1500x999px
Г-ЦА. Dhoni: The Untold Story 2016 Гледайте филма ms dhoni the untold story HD тапет -
1000x1302px
Sai Pallavi в HQ кадри от филма From Love Story, sai pallavi heroin HD тапет за телефон -
800x1200px
Scam 1992: The Harshad Mehta Story (телевизионен сериал 2020–) HD тапет за телефон -
1920x1080px
The Never Story [] : хип-хоп, J.I.D HD тапет -
2500x3533px
Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos The Movie, който ще излезе през лятото на 2023 г. HD тапет за телефон -
1920x1080px
Scam 1992: The Harshad Mehta Story HD тапет -
960x960px
Tales From the Loop Саймън Столенхаг HD тапет за телефон -
1920x1080px
Tales from the Loop – OnlineMovie.one HD тапет -
1920x1080px
Г-ЦА. Dhoni – The Untold Story 2016, ms dhoni the untold story movie HD тапет -
1440x3040px
Vash The Stampede From Trigun за всички модели HD тапет за телефон -
960x1438px
Физика на любовта. Прекрасна поема от kdrama Goblin Guardian, Guardian: The Lonely And Great God HD тапет за телефон -
1000x1020px
MS Dhoni: The Untold Story Movie, M.S. Дони: Филмът за неразказаната история HD тапет за телефон -
1280x1920px
The Shining From Gallsource - Плакатен филм на ужасите - & фон HD тапет за телефон -
1024x768px
From Beyond The Grave, фонк HD тапет -
2048x1365px
Guardian: The Lonely and Great God корейска драма, Goblin корейска драма HD тапет -
1600x1201px
Rise From The Grave, ужас, възкръсни, гроб, мъртъв HD тапет -
1024x768px
Преглед на музиката: Blind Guardian - Imaginations From The Other Side HD тапет -
1920x1080px
Г-ЦА. Dhoni – The Untold Story 2016, ms dhoni the untold story movie HD тапет -
854x1280px
Goblin And Gong Yoo - Guardian The Lonely And Great God Kim, Guardian: The Lonely And Great God HD тапет за телефон -
1600x1200px
Mack the Truck From Pixar's Movie Cars, disney pixar cars HD тапет -
1280x720px
Историята на играчките The claw, Toy Story Alien HD тапет -
2560x720px
The Eath From Moon Orbit, двоен дисплей HD тапет -
2560x1440px
Dragon The Guardian Dragon, Guardian, поли, The HD тапет -
1455x2048px
Irene from red velvet for perfect velvet album teaser Bae Joohyun peekaboo, bae Irene HD тапет за телефон -
1920x1080px
Tang San и Xiao Wu поставиха „Dancing Under the Moon“, феновете изпаднаха в паника, когато го видяха, краката им ставаха все повече и повече като Hu Liena HD тапет -
3277x2576px
Holiday From the Coca, закачете реколта кока кола HD тапет -
800x1280px
Marvel Guardian of the Galaxy 2020, ракетен грот HD тапет за телефон -
1536x1536px
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Sheikah символ от, zelda guardian HD тапет за телефон -
1920x1080px
Scam 1992: The Harshad Mehta Story (телевизионен сериал 2020), Пратик Ганди HD тапет -
4096x2160px
Warcraft III Reforged Story Campaign Backgrounds, warcraft iii the frozen throne HD тапет -
1920x1080px
Mune: Guardian Of The Moon , Филм, HQ Mune: Guardian Of The Moon, mune guardian of the moon HD тапет -
1075x1391px
Xiao Zhan, Wang Yibo в те на The Untamed част 2 – Cfensi през 2020 г., xiao zhan и wang yibo HD тапет за телефон -
1080x1920px
Най-добрите 3 Guardians of the Galaxy Phone на Hip, guardian of the galaxy iphone HD тапет за телефон -
1000x1000px
Netflix пуска The Witcher Teaser Art, First Look Paste, The Witcher Logo HD тапет за телефон -
1920x1080px
12 Фонове на Ms Dhoni The Untold Story, филм на ms Dhoni the Untold Story HD тапет -
1280x720px
The Textorcist: The Story of Ray Bibbia Review, the Textorcist историята на ray bibbia HD тапет -
1920x1080px
Genial Tales From the Loop adapté en série télé HD тапет -
800x1200px
Scam 1992: The Harshad Mehta Story HD тапет за телефон -
1920x1080px
Gong Yoo - Asiachan KPOP Board, Guardian: The Lonely And Great God HD тапет -
1156x687px
Tang San и Xiao Wu поставиха „Dancing Under the Moon“, феновете изпаднаха в паника, когато го видяха, краката им ставаха все повече и повече като Hu Liena HD тапет -
1920x1080px
Scam 1992: The Harshad Mehta Story HD тапет -
1920x1080px
12 Фонове на Ms Dhoni The Untold Story, филм на ms Dhoni the Untold Story HD тапет -
1600x823px
Batman, The Guardian Of Gotham City, Night, , , Background, Ri2xn7, Gotham City Skyline HD тапет -
2880x1440px
Произведение на изкуството Simon Stalenhag Научна фантастика Футуристичен снежен път Tales From The Loop HD тапет -
1920x1080px
TWICE I CAN'T STOP ME MV Story Teaser Screencaps, два пъти не мога да ме спра HD тапет -
8000x5333px
TXT The Dream Chapter: Eternity Teaser Group – десен борд, txt eternity HD тапет -
1920x1080px
M S Dhoni The Untold Story Movie, ms dhoni The Untold Story Movie HD тапет -
1600x1200px
38 Best Black From the Around the World, dj black HD тапет -
1920x1080px
TWICE I CAN'T STOP ME MV Story Teaser Screencaps, два пъти не мога да ме спра HD тапет -
2560x1440px
Genshin Impact PC Xiao : 215 Xiao Genshin Impact Backgrounds Abyss : The keqing genshin impact групирани от автора «elementary» HD тапет -
1920x1080px
Г-ЦА. Dhoni – The Untold Story 2016, ms dhoni the untold story movie HD тапет -
900x1297px
Кликнете върху M.S. Dhoni The Untold Story, филмът на ms dhoni the untold story HD тапет за телефон -
1920x1080px
12 Фонове на Ms Dhoni The Untold Story, филм на ms Dhoni the Untold Story HD тапет -
1280x1024px
M S Dhoni The Untold Story Movie, ms dhoni The Untold Story Movie HD тапет -
1920x1080px
и мелодии от ReBoot: The Guardian Code HD тапет -
1920x1080px
Zelda: Breath of the Wild's Guardian Nendoroid фигура идва, zelda guardian HD тапет -
800x1200px
Art Creature From The Black Lagoon Universal Monsters Poster Нерамкиран сатенен хартиен плакат, Рамкиран платнен декор за стена през 2020 г. HD тапет за телефон -
1920x1080px
Купете Remnant: From the Ashes Pre, остатък от пепелта HD тапет -
1536x2733px
The NeverEnding Story (1984) Телефон. Приключенски филм от 80-те HD тапет за телефон -
1920x1080px
Kingdom Hearts: The Story So Far потвърдено за PS4, аниме микс ps4 HD тапет -
1200x675px
КАК ROYAL ENFIELD METEOR 350 Е НОВИЯТ МОТОЦИКЛЕТ CRUISER The Daily Guardian HD тапет -
1920x1080px
Galerie d' : Tales from the Loop en HD тапет -
866x1596px
A Negan Phone From The Comic Cover : R Thewalkingdead, The Walking Dead Comic HD тапет за телефон -
1920x1080px
Octonauts - 9 Story Media Group, The Octonauts HD тапет