Ключови думи:
- Официални лога и графики
- mvp
- HD тапет
- безплатно сваляне
Разрешително:
Използвайте само за тапети на работния плот, DMCA Contact Us
изберете разделителна способност на изображението и изтеглете тапетPC(720P, 1080P, 2K, 4K, 5K):
- 1366x768
- 1920x1080
- 1440x900
- 1600x900
- 1280x800
- 1024x768
- 1280x1024
- 1536x864
- 1680x1050
- 1280x720
- 1360x768
- 360x640
- 2560x1440
- 2560x1080
- 1920x1200
- 1280x768
- 1024x600
- 800x600
- 1364x768
- 3840x2160
- 5120x2880
iMac:
iMac 21.5" LED-backlit:
1920x1080iMac 21.5" Retina 4K:
4096x2304iMac 27" Retina 5K:
5120x2880MacBook:
MacBook Air 11.6":
1366x768MacBook Air 13", MacBook Pro 15.4":
1440x900MacBook Pro 13.3":
1280x800MacBook Pro 15.4" Retina:
2880x1800MacBook Pro 14.2":
3024x1964MacBook Pro 17":
1920x1200MacBook Pro 13.3" Retina, MacBook Air 13" Retina:
2560x1600MacBook Neo:
2408x1506Двоен монитор:
Троен монитор:
Четворен монитор:
iPhone:
iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS:
320x480iPhone 4, iPhone 4s:
640x960iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE:
640x1136iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8:
750x1334iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7 plus, iPhone 8 plus:
1242x2208iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11 Pro:
1125x2436iPhone Xs Max, iPhone 11 Pro Max:
1242x2688iPhone Xr, iPhone 11:
828x1792iPhone 12 mini, iPhone 13 mini:
1080x2340iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, , iPhone 17e:
1170x2532iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus:
1284x2778iPhone 14 Pro, iPhone 15, iPhone 16, iPhone 15 Pro:
1179x2556iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Plus, iPhone 16 Plus, iPhone 15 Pro Max:
1290x2796iPhone 16 Pro, iPhone 17, iPhone 17 Pro:
1206x2622iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro Max:
1320x2868iPhone air:
1260x2736Android телефон:
- 720x1280
- 1080x1920
- 480x854
- 480x800
- 540x960
- 600x1024
- 800x1280
- 1440x2560
- 320x480
- 1080x1812
- 1080x1800
- 720x1208
- 375x667
- 320x568
- 1440x2960
- 1080x2160
- 1440x3200
iPad & iPad mini:
iPad, iPad 2, iPad Mini:
768x1024, 1024x768iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, 2017 iPad, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, 9.7" iPad Pro:
2048x1536, 1536x204810.5" iPad Pro:
2224x1668, 1668x222411" iPad Pro:
2388x1668, 1668x238812.9" iPad Pro:
2732x2048, 2048x273210.9" iPad Air:
2360x1640, 1640x236010.2" iPad:
2160x1620, 1620x21608.3" iPad mini:
2266x1488, 1488x2266Таблет:
Информация за оригиналния тапет
- размер на изображението
- 1920x1080px
- размер на файла
- 494.55KB
- резолюция на изображението
- 1080P
Преоразмеряване на тапет:
Свързани HD тапети
лого
графика
студийна графика
официално
samsung galaxy s20
Windows 11
графики
творчески
Официален iOS 15
марка
ios 15
шрифт
milan
ios 13 официален
iPad OS 15
-
1080x2340px
Официален потребителски интерфейс на Realme, лого на Realme HD тапет за телефон -
3000x3000px
Лого Esport Gaming Mentahan Fire. Лого Esport Gaming. Изкуство за дизайн на лого, дизайн на илюстрация на лого, вдъхновяваща графика за дизайн на лого HD тапет за телефон -
1420x3073px
Официален iOS 15 HD тапет за телефон -
1420x3073px
Официален iOS 15, iOS 16 HD тапет за телефон -
1080x1920px
Къри . NBA, Mvp баскетбол, NBA играчи, Cool NBA играчи HD тапет за телефон -
1920x1920px
Лого за игри Векторно изкуство, икона и графика за , Лого за момичета Геймър HD тапет за телефон -
1080x2340px
Мислете позитивно, лого, графики HD тапет за телефон -
1420x3073px
Официален iOS 15 HD тапет за телефон -
1080x2400px
Samsung Galaxy A51 официално тук! Пълен, samsung a51 HD тапет за телефон -
1440x900px
BMTH ЛОГО, bmth, официално, лого, корица HD тапет -
1220x820px
Лого на Fire Gaming за Youtube, лого на raistar HD тапет -
1080x2340px
Samsung Galaxy S20 официално тук! Пълен, samsung galaxy s20 HD тапет за телефон -
3840x2160px
Alienware (), Alienware Официален HD тапет -
1080x1920px
Официален Apple Ios 13 Android, ios 13 официален HD тапет за телефон -
1060x795px
Лого на полицията в Делхи, лого на HD тапет -
1080x2340px
Samsung Galaxy S20 официално тук! Пълен, samsung s20 HD тапет за телефон -
2160x3840px
Лого на iPhone, оригинално лого на Apple HD тапет за телефон -
2400x3600px
студийни фонове 1 :, студийна графика HD тапет за телефон -
607x1079px
Sidhu Moose Wala черно, официално, дрескод, черно HD тапет за телефон -
3840x2160px
Windows 11, тъмен режим, син, наличен, официален, , ултра, Windows 11 HD тапет -
1080x1920px
Официалният Gymshark, лого на фитнес зала iphone HD тапет за телефон -
1080x1055px
Оригинално и официално лого на канала Mrbeast, mrbeast gaming HD тапет -
920x1150px
JERRY MOTU официален в Instagram, bubu dudu HD тапет за телефон -
1920x2400px
NBA MVP, Карикатура на Янис Адетокумбо HD тапет за телефон -
2560x1440px
White Oak [Официална Chillhop музика], Chillhop White Oak HD тапет -
3840x2400px
Синьо лого на Windows, , сини фонове, творчески, OS, 3D лого на Windows, произведение на изкуството, 3D вълноно лого на Windows, лого на Windows, Windows HD тапет -
1420x3073px
Официален iOS 15 HD тапет за телефон -
1920x1920px
Векторна графика, икони и графики на логото на шефа за HD тапет за телефон -
688x1223px
Винс Картър. Mvp баскетбол, Nba mvp, Nba спортове, Винс Картър iPhone HD тапет за телефон -
4000x6000px
Лого, минимално, Наруто HD тапет за телефон -
1353x2048px
2010, Дерик Роуз MVP HD тапет за телефон -
4420x5525px
Графика на чай, графика на чай, графика на чай Масала. Графика на индийска храна, чай масала, храна HD тапет за телефон -
1800x942px
Илениум. Официален уебсайт и магазин за стоки, лого на Illenium HD тапет -
1600x1600px
Лого за игри без текст, пожарно лого за игри HD тапет за телефон -
1012x1012px
Лого на Youtube Fire Gaming, лога на пожарната гилдия HD тапет за телефон -
736x1308px
лого upsc HD тапет за телефон -
3840x1080px
Обои за два монитора - Картини и графика - Официален форум, 3840х1080 HD тапет -
1080x2340px
Samsung Galaxy M10s официално тук! Пълен, samsung galaxy s20 HD тапет за телефон -
1080x1920px
milan ,лого,графика,марка,ac milan android HD тапет за телефон -
1607x826px
Розово лого на Барби, лого на Барби HD тапет -
1080x1920px
Шампанско златисто лого на Apple, лого на ябълка черен фон HD тапет за телефон -
1106x1966px
Красиво, лого на BTS, bts, лого HD тапет за телефон -
1080x1920px
Гробари, лого, графика HD тапет за телефон -
1080x2400px
Realme X2 Pro официално тук! Пълен HD тапет за телефон -
736x1635px
Pin on Brand Identity Cool nike Nike лого [736x1635] за вашия мобилен телефон и таблет, лого с графити HD тапет за телефон -
3840x2160px
Официален метод, лого на марката HD тапет -
1600x900px
Modern Warfare 2 официално потвърдена като 2022 CoD с разкриване на логото, cod mw 2022 HD тапет -
1080x1920px
Galaxy S4 Официални балони 1080x1920 _Samsung, samsung galaxy HD тапет за телефон -
1280x720px
upsc, лого, шрифт, графичен дизайн, графики, марка HD тапет -
3840x2400px
Карбоново лого на Lenovo, , гръндж изкуство, карбонов фон, творчески, черно лого на Lenovo, марки, лого на Lenovo, Lenovo HD тапет -
1920x960px
Yonex ще бъде официален стрингър на Australian Open, лого на yonex HD тапет -
1080x2340px
Съни Леоне, устна, графика HD тапет за телефон -
2076x3194px
AMOLED . Лого на Google. Лого на Google, пиксел на Google, лого HD тапет за телефон -
1920x1200px
Лого за игри, страхотни лога за игри HD тапет -
1112x1248px
Лого на Advocate HD тапет за телефон -
1600x2844px
Красив заключен екран - графика, сладка графика HD тапет за телефон -
1080x1920px
Samsung Galaxy J7 Prime Официална наличност 1080x1920, samsung galaxy j5 prime HD тапет за телефон -
1152x2048px
Лого на BTS Galaxy, лого на BTS и Army HD тапет за телефон -
1000x1500px
75 Фон [], студийна графика HD тапет за телефон -
859x1280px
Шиваджи Махарадж на кон, графика на Шиваджи Махарадж HD тапет за телефон -
1420x3073px
Официален iOS 15, iPad OS 15 HD тапет за телефон -
1080x1920px
Лого на Bts, BTS, лого HD тапет за телефон -
3000x2000px
Cheat Sheet на свещник: E, графика на свещник HD тапет -
1200x1200px
лого на талисмана. Изкуство за дизайн на лого, Арт лого, Дизайн на лого на игра, Cool Ninja Logo HD тапет за телефон -
2286x2138px
Лого на Rpf, лого на индийската полиция HD тапет -
2560x1440px
White Oak [Официална Chillhop музика] HD тапет -
3840x2160px
Лого на Батман, Черно лого на Батман HD тапет -
1920x1080px
Windows 11, Син, Stock, Официален, , Ultra , Windows 11 HD тапет -
1080x1920px
Официални лога и графики - MVP Disc Sports HD тапет за телефон -
1600x1200px
Лого на Honda , лого HD тапет