Ключови думи:
- фон на листа
- природа
- HD тапет
- безплатно сваляне
Разрешително:
Използвайте само за тапети на работния плот, DMCA Contact Us
изберете разделителна способност на изображението и изтеглете тапетPC(720P, 1080P, 2K, 4K, 5K):
- 1366x768
- 1920x1080
- 1440x900
- 1600x900
- 1280x800
- 1024x768
- 1280x1024
- 1536x864
- 1680x1050
- 1280x720
- 1360x768
- 360x640
- 2560x1440
- 2560x1080
- 1920x1200
- 1280x768
- 1024x600
- 800x600
- 1364x768
- 3840x2160
- 5120x2880
iMac:
iMac 21.5" LED-backlit:
1920x1080iMac 21.5" Retina 4K:
4096x2304iMac 27" Retina 5K:
5120x2880MacBook:
MacBook Air 11.6":
1366x768MacBook Air 13", MacBook Pro 15.4":
1440x900MacBook Pro 13.3":
1280x800MacBook Pro 15.4" Retina:
2880x1800MacBook Pro 14.2":
3024x1964MacBook Pro 17":
1920x1200MacBook Pro 13.3" Retina, MacBook Air 13" Retina:
2560x1600MacBook Neo:
2408x1506Двоен монитор:
Троен монитор:
Четворен монитор:
iPhone:
iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS:
320x480iPhone 4, iPhone 4s:
640x960iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE:
640x1136iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8:
750x1334iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7 plus, iPhone 8 plus:
1242x2208iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11 Pro:
1125x2436iPhone Xs Max, iPhone 11 Pro Max:
1242x2688iPhone Xr, iPhone 11:
828x1792iPhone 12 mini, iPhone 13 mini:
1080x2340iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, , iPhone 17e:
1170x2532iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus:
1284x2778iPhone 14 Pro, iPhone 15, iPhone 16, iPhone 15 Pro:
1179x2556iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Plus, iPhone 16 Plus, iPhone 15 Pro Max:
1290x2796iPhone 16 Pro, iPhone 17, iPhone 17 Pro:
1206x2622iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro Max:
1320x2868iPhone air:
1260x2736Android телефон:
- 720x1280
- 1080x1920
- 480x854
- 480x800
- 540x960
- 600x1024
- 800x1280
- 1440x2560
- 320x480
- 1080x1812
- 1080x1800
- 720x1208
- 375x667
- 320x568
- 1440x2960
- 1080x2160
- 1440x3200
iPad & iPad mini:
iPad, iPad 2, iPad Mini:
768x1024, 1024x768iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, 2017 iPad, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, 9.7" iPad Pro:
2048x1536, 1536x204810.5" iPad Pro:
2224x1668, 1668x222411" iPad Pro:
2388x1668, 1668x238812.9" iPad Pro:
2732x2048, 2048x273210.9" iPad Air:
2360x1640, 1640x236010.2" iPad:
2160x1620, 1620x21608.3" iPad mini:
2266x1488, 1488x2266Таблет:
Информация за оригиналния тапет
- размер на изображението
- 1920x1080px
- размер на файла
- 333.67KB
- резолюция на изображението
- 1080P
Преоразмеряване на тапет:
Свързани HD тапети
-
3000x4498px
Растение, листа, природа HD тапет за телефон -
4000x6000px
Природа, листа, клони, тъмен фон HD тапет за телефон -
3494x2600px
Абстракция, фон, вълни, линии, цветни, цветни HD тапет -
1400x2100px
първокласен вектор на вектор с черен фон на шаблон на листа 936156. Фон на цветя, черен фон, фон на iPhone, естетика на тъмни листа HD тапет за телефон -
5120x2880px
Най-доброто за iMac Retina HD тапет -
1400x2100px
първокласен вектор на розов и син фон на листа, пастелни листа HD тапет за телефон -
720x1280px
Фон за редактиране на природата, размазване на природата HD тапет за телефон -
3456x2304px
Природа, Есен, Гора, Парк, Пътека, Листа, Цветно, Цветно HD тапет -
1200x1800px
първокласна илюстрация на макет на неонова рамка, декорирана със зелени листа. Цветен фон, в рамка, черен фон HD тапет за телефон -
4630x3079px
Десен, цветен, птици, листа, цветя HD тапет -
1400x2490px
Фон със зелени тропически листа (страница 1), естетичен лист HD тапет за телефон -
1124x2432px
Тъмни листа – iOSwall. Зелено листо, Тъмнозелено, Тъмен фон, Тъмнозелено Минималистично HD тапет за телефон -
7000x4667px
Природа, листа, растение, тъмно, растителност HD тапет -
7200x5400px
Цветен абстрактен дизайн Retina Ultra и фон, Dell XPS HD тапет -
2160x3840px
Листа, макро, ярки и зелени. Зелена природа , Листа iphone, Зелено HD тапет за телефон -
4000x6000px
Природа, Есен, Листа, Размазване, Гладко, Клони HD тапет за телефон -
1066x1600px
Фон за редактиране на природата, най-добро редактиране HD тапет за телефон -
1920x1080px
Зелено, листа, листа, фон, текстури, зелен лист HD тапет -
2565x4560px
Природа, листа, растение HD тапет за телефон -
2560x1600px
Фон, шарки, текстура, текстури, цветни, цветни HD тапет -
7680x4320px
Есен, портокалови листа, гора, природа HD тапет -
3840x2400px
Снежна планина Нощно небе Звезди Apple iMac Retina HD тапет -
4096x2304px
Исландия iMac 21, 5, Retina HD тапет -
2560x1600px
Фон, текстура, текстури, сянка, цвят, пиксели HD тапет -
3456x2304px
Дървета, природа, есен, гора, листа, цветни, цветни HD тапет -
3840x5760px
Тъмно, природа, листа, растение, клони HD тапет за телефон -
1920x1200px
Природа, Дървета, Есен, Листа, Път HD тапет -
1600x900px
Природен фон Природа Windows 10, Бохемска природа HD тапет -
1200x774px
Природа, Пейзаж, Природа, Windows - лаптоп за Windows 10 - & фон HD тапет -
1366x768px
Цветна природа, цветна природа HD тапет -
900x1600px
цветни мобилни цветни листа 3d мобилни, на мобилни ми HD тапет за телефон -
1200x1800px
първокласен вектор на шарка на листа върху мраморен текстуриран фон. Текстурен фон, текстура на мрамор, фон на цветя, текстура на листа HD тапет за телефон -
2300x1534px
ПАПРАТОВИ ЛИСТА, ЛИСТА, ПРИРОДА, ПАПРАТИ HD тапет -
1400x933px
премиум psd на празна дървена дъска върху метални зелени листа. Дизайн на фона на Powerpoint, текстура на листа, дизайн на фона HD тапет -
5184x3456px
Природа, листа, растение, папрат, издълбани HD тапет -
2880x1800px
Планини Алпи Macbook Pro Retina , , Фон и HD тапет -
1067x1600px
РАЗМЪГВАНЕ НА ФОН ЗА РЕДАКТИРАНЕ I PICSART, замъгляване на природата за мобилни устройства HD тапет за телефон -
5616x3159px
Кленови листа Retina Ultra. Фон, кленов лист HD тапет -
4830x3150px
Зелени листа, папрати, фон на листа, пролет, близък план, природа, листа HD тапет -
5963x3354px
Розови вълни Природа Пейзаж Macbook Pro Retina , , Фон и , Розов MacBook Pro HD тапет -
750x1334px
светеща далия. Цветен фон за iphone, Цветен iphone, Цветен фон, Синя Далия HD тапет за телефон -
3411x5116px
Природа, Дървета, Есен, Парк, Листа HD тапет за телефон -
6016x4000px
Пренасочване през 2021 г. Природа, Тъмнозелена естетика, Зелена природа, Тъмнозелени листа HD тапет -
1920x1080px
Листа, зелени, тъмни, растения. Зелена природа, природа, тъмнозелена естетика HD тапет -
1200x2133px
премиум на Green Monstera оставя ресурс за дизайн на фона от Adjima за iphone, телефон, естетика, android и. Зелена естетика, зелен фон на листа, фон на листа HD тапет за телефон -
1440x2960px
Цветен OLED - , Цветен OLED фон на Bat, Cool OLED HD тапет за телефон -
2880x1800px
Dark Night Mountains Минималистичен Macbook Pro Retina , , Фон и HD тапет -
3267x4900px
Цветен amoled [] Amoled фон [] за вашия мобилен телефон и таблет. Разгледайте фона на AMOLED. Черен AMOLED HD тапет за телефон -
1200x1800px
първокласна илюстрация на свежо естествено зелено Monstera Deliciosa. Фон на зелени листа, фон на листа, природни графични дървета, естетика на тъмни листа HD тапет за телефон -
2932x2932px
Черен цветен течен iPad Pro Retina дисплей, абстракт, и фон, черен мрамор HD тапет за телефон -
1814x3931px
Цветни есенни есенни листа за iPhone, тъмнокафяви листа HD тапет за телефон -
1284x2778px
Apple iMac, цветен, сток, Retina дисплей, градиенти, , , абстрактно HD тапет за телефон -
2560x1024px
2560x1024 листа, растение, зелен ултраширок фон на монитор HD тапет -
909x1616px
Природа Пейзаж Езеро Цветен iPhone, цветна природа HD тапет за телефон -
3840x2400px
Дърво Листо Зелена Шарка Природа Тъмно, Природа Тъмно Абстрактно HD тапет -
1400x1050px
Фон, есен, листа HD тапет -
675x1200px
Красиви цветя рози, цветна градина, природа HD тапет за телефон -
5000x5000px
Цветни, цветя, листа, цифрово изкуство HD тапет за телефон -
1276x945px
Природа - Природен цветен фон -, Цветен природен пейзаж HD тапет -
1920x1200px
Дървета със зелени листа, Природа, Пейзаж, Сутрин, Гора, Пътека • За теб, Природа Тъмнозелено HD тапет -
4788x3192px
Природа, растение, папрат, лист, лист HD тапет -
2160x3840px
Природа HD тапет за телефон -
3840x2160px
природа, зелено, клен, листа, дърво, клони, тъмен, фон, боке, тъмен фон на гората HD тапет -
2160x3840px
Цветно, Гора, Природа, Фантазия, Пролет, Есен, Дигитално изкуство, телефон, , Фон и , Есенно изкуство iPhone HD тапет за телефон -
1200x2133px
Вектор с цветна листна рамка на Мемфис. премиум / nunny HD тапет за телефон -
1200x1800px
Италиански Ruscus листа върху бяло. Графика на листа, цветен фон, растение, растителна естетика HD тапет за телефон -
1280x960px
Фон на листа, свежа природа HD тапет -
5120x2880px
Долина, Пейзаж, Естетика, Планини, Градиентен фон, Цветен фон, Природа, естетичен пейзаж HD тапет -
3840x2560px
Природа, растение, тъмно, лист, лист HD тапет