Ключови думи:
- Morning Purple Sunrise
- природа
- изгряващо слънце
- сутрин изгрев
- изгрев
- 20p изгрев
- рано сутрин
- пълен изгрев
- HD тапет
- безплатно сваляне
Разрешително:
Използвайте само за тапети на работния плот, DMCA Contact Us
изберете разделителна способност на изображението и изтеглете тапетPC(720P, 1080P, 2K, 4K, 5K):
- 1366x768
- 1920x1080
- 1440x900
- 1600x900
- 1280x800
- 1024x768
- 1280x1024
- 1536x864
- 1680x1050
- 1280x720
- 1360x768
- 360x640
- 2560x1440
- 2560x1080
- 1920x1200
- 1280x768
- 1024x600
- 800x600
- 1364x768
- 3840x2160
- 5120x2880
iMac:
iMac 21.5" LED-backlit:
1920x1080iMac 21.5" Retina 4K:
4096x2304iMac 27" Retina 5K:
5120x2880MacBook:
MacBook Air 11.6":
1366x768MacBook Air 13", MacBook Pro 15.4":
1440x900MacBook Pro 13.3":
1280x800MacBook Pro 15.4" Retina:
2880x1800MacBook Pro 14.2":
3024x1964MacBook Pro 17":
1920x1200MacBook Pro 13.3" Retina, MacBook Air 13" Retina:
2560x1600MacBook Neo:
2408x1506Двоен монитор:
Троен монитор:
Четворен монитор:
iPhone:
iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS:
320x480iPhone 4, iPhone 4s:
640x960iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE:
640x1136iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8:
750x1334iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7 plus, iPhone 8 plus:
1242x2208iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11 Pro:
1125x2436iPhone Xs Max, iPhone 11 Pro Max:
1242x2688iPhone Xr, iPhone 11:
828x1792iPhone 12 mini, iPhone 13 mini:
1080x2340iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, , iPhone 17e:
1170x2532iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus:
1284x2778iPhone 14 Pro, iPhone 15, iPhone 16, iPhone 15 Pro:
1179x2556iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Plus, iPhone 16 Plus, iPhone 15 Pro Max:
1290x2796iPhone 16 Pro, iPhone 17, iPhone 17 Pro:
1206x2622iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro Max:
1320x2868iPhone air:
1260x2736Android телефон:
- 720x1280
- 1080x1920
- 480x854
- 480x800
- 540x960
- 600x1024
- 800x1280
- 1440x2560
- 320x480
- 1080x1812
- 1080x1800
- 720x1208
- 375x667
- 320x568
- 1440x2960
- 1080x2160
- 1440x3200
iPad & iPad mini:
iPad, iPad 2, iPad Mini:
768x1024, 1024x768iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, 2017 iPad, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, 9.7" iPad Pro:
2048x1536, 1536x204810.5" iPad Pro:
2224x1668, 1668x222411" iPad Pro:
2388x1668, 1668x238812.9" iPad Pro:
2732x2048, 2048x273210.9" iPad Air:
2360x1640, 1640x236010.2" iPad:
2160x1620, 1620x21608.3" iPad mini:
2266x1488, 1488x2266Таблет:
Информация за оригиналния тапет
- размер на изображението
- 1680x1050px
- размер на файла
- 60.59KB
- резолюция на изображението
- 720P
Преоразмеряване на тапет:
Свързани HD тапети
-
1600x900px
Красив изгрев, изгряващо слънце HD тапет -
1920x1200px
Красиво изгряващо слънце Изгрев, изгряващо слънце HD тапет -
2560x1600px
Лъчите на слънцето, лъчи, естествен, сутрин, пейзаж, цветове, красива, трева, изгрев, хубаво, поле, облаци, гледка, природа, небе, планини, слънце HD тапет -
2048x1367px
Залез над гората, слънце, гора, изгрев, лъчи, сутрин, сияние, красиво, дървета, небе, залез HD тапет -
1920x1275px
Рано сутрин в гората, слънце, лъчи, сутрин, слънчева светлина, блясък, пътека, красиво, изгрев, рано, дървета, гора HD тапет -
1366x768px
Най-доброто от природата при висока разделителна способност на изгряващото слънце, червено слънце HD тапет -
2560x1600px
Поле от маргаритки при изгрев слънце. Природа, лаптоп, естетичен флорален компютър HD тапет -
1920x1080px
Цветя сутрин, цветя, слънце, природа, сутрин HD тапет -
2560x1600px
пролет HD тапет -
1920x1080px
Tall Ship at Sunrise, море, кораб, сутрин, изгрев, чайки, платно, небе, морски птици, залез, океан HD тапет -
678x1200px
Рано сутрин, птици в Швеция от Марита Тофтгард, изгряващо слънце и птици HD тапет за телефон -
868x600px
Изгрев, природа, трева, слънце, дърво HD тапет -
1920x1272px
Лятно поле при изгрев слънце, слънце, лъчи, сутрин, слънчева светлина, сияние, ливада, красива, трева, изгрев, лято, диви цветя, поле, ограда, небе, залез HD тапет -
2048x1366px
Лалета, Природа, Цветя, Дървета, Слънце, Греди, Лъчи, Многоцветни, Парк, Изгрев, Изгрев, Сутрин, Япония, Езерце, Токио, Мускари, Мускари HD тапет -
5854x2415px
Изгрев, Синьо небе, Панорама, Рано утро, Зора, Природа, утринно небе HD тапет -
1920x1213px
природа път лято небе сутрин слънце облаци красиви хълмове, хълмове пейзаж HD тапет -
910x1365px
Изгрев, Зима, Сутрин, Небе, Пастел, Природа, Планини - Заключен екран - HD тапет за телефон -
2880x1800px
Изгрев, Синьо небе, Панорама, Рано утро, Зазоряване, Природа, Изгрев HD тапет -
1920x1200px
Небе Езеро Слънце Изгряваща Вода Природа Нощно Небе 16:9 HD тапет -
2048x1342px
Изгрев над езерото Келимуту, лъчево сияние, сутрин, пейзаж, красив, трева, изгрев, вулкан, изглед, природа, цветя, небе, Индонезия, слънце HD тапет -
1280x800px
Изгрев, слънце, море, пясък, слънчева светлина, плаж, вълни, облаци, природа, небе, слънце, океан HD тапет -
2048x1367px
3 Пролетен изгрев, изгряващо слънце и слънчогледи HD тапет -
1600x1000px
пролет HD тапет -
5120x3406px
Ранно лято в планини, планина, лъчи, хълмове, сутрин, сияние, трева, красиво, изгрев, диви цветя, лято, свежест, зеленина, небе, слънце HD тапет -
1920x1200px
ПЪРВО ПРОЛЕТНО УТРО, трева, пролет, изгрев, пейзажи, вятър, поле, облаци, дървета, природа, слънце, гора HD тапет -
6920x5233px
1600x900 City Morning Sunrise 1600x900 Резолюция, фонове и, изгрев град HD тапет -
1680x1050px
Око в небето, трева, изгрев, езера, зелено, дървета, природа, небе, вода, слънце, залез HD тапет -
2000x1335px
Сутрешна гора, лъчи, сияние, сутрин, красива, трева, пролет, изгрев, лято, дървета, слънце, гора HD тапет -
1920x1281px
Зимен изгрев пейзаж, зима, изгрев, сняг, дървета, природа, пейзажи, слънце HD тапет -
1920x1200px
Красива природа на изгрева, графичен компютър и Mac, Sunrise Scenic HD тапет -
800x600px
SunDay morning ;), слънце, маргаритки, розово, поле, жълто, природа, цветя, слънце, завинаги HD тапет -
2560x1600px
Изгрев, Сутрин, Пейзаж, , Природа, природен пейзаж изгрев HD тапет -
1920x1200px
рано сутрин близо до Куинстаун Нова Зеландия r, сутрин, дървета, път, r, изгрев, провинция HD тапет -
2560x1440px
Финландия Природа Пейзаж Зима Сняг Сутрин Изгрев Гора Езеро HD тапет -
1920x1200px
Слънце Култури, култури, природа, трева, слънце, залез, изгрев HD тапет -
1920x1357px
По време на изгрев Good Morning Flower In High - Красиви цветя за добро утро, сутрин HD тапет -
1080x1920px
Бегачът Планина Джогинг Слънце Сутрин Природа iPhone 8, планинска сутрин HD тапет за телефон -
1280x750px
Испания Галисия Слънце Природа Фарове изгрев и HD тапет -
1920x1080px
Снежна зима Изгрев Лаптоп Пълен , Природа , , и Фон HD тапет -
1920x1080px
Дървета, река, изгрев, слънчев ден, сутрин Пълно HD тапет -
2400x1566px
Beach Morning Glory Flower at Sunrise, лъчи, остров, сутрин, сияние, слава, парк, плаж, изгрев, риф, лято, диви цветя, пясък, цветя, небе, залез, океан HD тапет -
1024x768px
Early Morning Sunrise !!!, абстрактно, сутрин, 3d-art, жълто, изгрев, тъмно HD тапет -
2048x1152px
Сутрин Изгрев, Природа, небе, Изгрев, Сутрин HD тапет -
2048x1367px
рано сутрин мъглив пейзаж природа зима, рано сутрин зима HD тапет -
1600x900px
Пълна природа за фон на лаптоп, слънце HD тапет -
4288x2848px
HD тапет -
1600x1000px
Изгрев, изгряващо слънце HD тапет -
2560x1600px
Изгрев, Природа, Дървета, Полета, Слънце, Зелени, Възход, Мост, Ливади HD тапет -
1600x900px
Сцена рано сутрин, изгряващото слънце, спокойно море и люлеещи се цветя, каква хармонична сцена! – Природен пейзаж. Свят, сутрешен пейзаж HD тапет -
2560x1600px
Изгрев, слънчева светлина, златен изгрев, мир, красота, отражение, вода, слънце, златен, красив, езеро, слънчеви лъчи, изглед, облаци, природа, небе, прекрасен, великолепие HD тапет -
1920x1200px
Изгрев Залез: Сутрин Природа Пролет Невероятно за 16:9 HD тапет -
1332x850px
небето, слънцето, изгрев, океана, сутрин, утринно слънце , раздел природа HD тапет -
1125x2436px
Бегачът Планина Джогинг Слънце Сутрин Природа Пламък HD тапет за телефон -
1920x1280px
Зима, природа, дървета, небе, слънце, сняг, зора, лумен, мъгла, сутрин, скреж, двор, двор, откриване HD тапет -
4752x3168px
Природа, дървета, небе, зората, мъгла, сутрин, рано HD тапет -
1024x768px
The Sunshine Always Comes Through, зима, слънце, сняг, дървета, природа, гора, изгрев HD тапет -
1820x1194px
Зимна гора, слънце, лъчи, зима, гори, слънчева светлина, красива, изгрев, сняг, дървета, природа, прекрасен, гора HD тапет -
3054x2001px
Лодка сутрин мъгла езеро мост кей док отражение изгрев, кей док при залез слънце HD тапет -
2560x1700px
-Autumn Sunrise-, графика, атракции в сънища, есен, цветове, красива, есенна красота, изгрев, креативни предварително направени, пейзажи, любов четири сезона, полета, дървета, есен, природа, зашеметяващ HD тапет -
2880x1800px
Изгрев, Синьо небе, Панорама, Рано утро, Зазоряване, Природа, изгревно небе HD тапет -
3840x2528px
Лавандулово поле при изгрев слънце, лъчи, сутрин, сияние, красиво, самотно, дърво, изгрев, лято, поле, лавандула, цветя HD тапет -
2560x1600px
Природа, дървета, слънце, блясък, светлина, лъчи, лъчи, гора, сутрин, сенки HD тапет -
1920x1200px
Изгрев рано сутрин, слънчеви лъчи, изгрев, гора, дървета HD тапет -
2048x1367px
: слънчева светлина, залез, море, вода, природа, бряг, отражение, небе, изгрев, спокоен, вечер, сутрин, вълни, слънце, хоризонт, изгрев, океан, вълна, 2048x1367 px, компютър 2048x1367, вълна слънчева светлина HD тапет -
1536x2048px
Крайбрежие на езерото, изгрев, рано сутрин, минимално изкуство, природа, ранно зимно изкуство HD тапет за телефон -
5120x2880px
Плаж, Изгрев, Сутрин, Природа, Изгрев над плажа HD тапет -
1024x830px
Добро утро, слънчева светлина, синьо, река, сутрин, цветове, изгрев, хубаво, бряг, отражение, дървета, вода, пети, залез, слънце, добро утро, красиво, трева, лилаво, клони, облаци, природа, небе, романтично, прекрасно HD тапет -
1365x768px
Purple Wild Flowers in the Sunset, лилаво, цветове на природата, небе, природа, цветя, планини, слънце, залез HD тапет -
1920x1122px
Изгрев, земя, графика, небе, природа, цветя, листа, слънце, лотос HD тапет