Kolejny, który zrobiłem.. Nudzę się, czekając na dostawę mojego nowego komputera : r/EndeavourOS Tapeta HD
Kolejny, który zrobiłem.. Nudzę się, czekając na dostawę mojego nowego komputera : r/EndeavourOS Tapeta HD
Trwa ładowanie tapety, proszę czekać...