Nowy Ubuntu Budgie, który skończyłem. Stworzyłem nowy sub /r/LinuxArt do udostępniania i proszenia o logo. : r/Ubuntu Tapeta HD
Nowy Ubuntu Budgie, który skończyłem. Stworzyłem nowy sub /r/LinuxArt do udostępniania i proszenia o logo. : r/Ubuntu Tapeta HD
Trwa ładowanie tapety, proszę czekać...